Grupa wydarzeń: Zwiedzanie Wystaw Zmień
  • Zwiedzanie bez przewodnika

• Zwiedzanie z przewodnikiem

Prosimy o wybór tematu w następnym etapie rezerwacji

Do wyboru:

1.Mechaniczne ZOO (przedszkola - 5-6 lat, szkoły podstawowe - 7-8 lat)

Mechaniczne ZOO to tematyczna ścieżka oprowadzania, książka z zadaniami oraz film animowany. Najmłodsi goście naszego muzeum mogą się przekonać, że nasze eksponaty – zabytki techniki i motoryzacji, swoimi nazwami i pewnymi cechami nawiązują do różnych gatunków zwierząt. Wyobraźnia działa. Zadania czekają.

2.Zwiedzanie z przewodnikiem (szkoły podstawowe - 7-9 lat)

Zwiedzanie obejmuje ekspozycje wystaw stałych w hali głównej oraz ekspozycje w hali bocznej, dotyczące działalności fabryki Stoewer oraz Szczecińskiej Fabryki Motocykli.

3.Zwiedzanie z przewodnikiem (szkoły podstawowe - 10-12 lat)

4.Zwiedzanie z przewodnikiem (szkoły podstawowe - 13-15 lat)

5.Zwiedzanie z przewodnikiem (szkoły średnie - powyżej 15 lat oraz dorośli)

Liczebność grupy: od 10 do 30 osób + 1 opiekun na każde 10 osób